Lokalita
 

Lokalita

 

Celý resort se nachází na úpatí Ondřejníckého masivu, vrcholu Skalka, vedle resortu Apartmány Opálená. Místo je úchvatné svou polohou vůči centru obce. Je v takové vzdálenosti, aby jste měli přes noc klidný spánek a zase tak blízko, aby jste do centra dorazili během 2 minut autem.

Ze všech prostorných teras bytů je nádherný výhled na Beskydské panorama, majestátní vrcholy, Lysá Hora, Smrk, Malou a Velkou Stolovou. Ty východy slunce při ranní kávě jsou úchvatné a nikdy se neomrzí. A pokud sklopíte zrak dolů, tak uvidíte překrásné údolí plné zeleně.

Všude kolem Vás překrásné příroda, která je balzám pro oko a duši.

 

Čeladná
malebná obec v údolí Beskyd

 

Historie obce v malebném údolí Beskyd sahá až do 15. století, avšak v poslední době zažívá bouřlivý rozvoj. V roce 2000 zde bylo otevřeno největší golfové hřiště v ČR, lázeňskou tradici připomíná Beskydské rehabilitační centrum, v centru obce můžete využít řadu obchodů a služeb, je tu vše potřebné pro pohodlný život včetně školy, dvou mateřských škol nebo třeba senior klubu.

Návštěvníci i stálí obyvatelé si oblíbili místní lázně, wellness i řadu různých sportovišť. Volný čas můžete trávit aktivně na golfovém greenu, v koňském sedle, na kole nebo na pěší výpravě do krásné okolní přírody.

V zimě je k dispozici řada udržovaných běžeckých tratí a lyžařských areálů